6 Eylül 2014 Cumartesi

Kitap Alışverişi #1 d&r indirimi


Amaçsız dediğim gezi bir cafenin en ücra köşesinde böyle sonlandı. Biraz kendimi şımartmışsam kime ne? Sanırım ders programım açıklandıktan sonra biraz çılgın oldum. Geriliyorum dostlar!

Neyse uzzuuuun bir süre kitap almıycam, almıycam, almıycam! desem de siz bana bakmayın. D&R'ın 9.90 indirimi bitmek bilmedi ben napayım. Almıycam diyorum ama her önünden geçtiğimde bir yığın kitap bana bakıyor. Daha önce yaklaşık 8 10 kitapla kasaya giderken hepsini bırakıp sadece Umutsuzla çıkarak bir irade göstermiştim. Bu sefer de tutttum kendimi. Gerçekten. 


Golem ve Cin'i Eren Nadir Akşamoğlu övüyordu en son indirimde görünce bir şaşırdım. Hatta dedim araya karışmış heralde. Sonra üzerinde 9.90 etiketini görünce benimle gelmek zorundasın dedim.

 Benimle Kal ve Tut Elimi de. Ne biliyim. Alasım geldi.
 Bu aralar seri kitaplara takıntım var. Devam kitabı değiller sanırım ama olsun. Böyle kolay okumalara ihtiyacım var. Tess ezdi geçti beni. 

Bir de uzun zamandır kırtasiye alışverişi yapmamaya çalışıyordum. ama şu mavi defteri görünce ki bir şey maviyse benim olmak zorunda maviseverler beni anlarlar. Gökyüzü gibi yeryüzünü de maviye boyasak ya!


Golem ve Cin'i bir iki sayfa okudum ama karşımda AKD varken kolay olmadı! Dedikodu daha keyifli! Zaten bir hafta sonra bırakıp gidicem gene, hüzünlüyüm. 

Peki siz d&r indiriminden neler kaptınız? 2 yorum:

 1. bu sene d&r indirimde costu :) oncelikle guzel gunlerde okuyun kitaplarinizi :) ben de doctor who shada'yi ve ben malala'yi aldim 5 tlliklerden de hosuma gidenleri aldim daha bol cesitle ve yayineviyle yaparlarsa bu indirimi daha da guzel olur mesela can, yky, kirmizikedi, ayrinti, metis vs biraz da bunlari indirim sahalarinda gormek istiyoruz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tam da yakındığım durum. Ben d&r indirimlerinden hep göz yordamıyla kitap alıyorum. Tamam haklarını yemiyim alıp da beğenmediğim kitap çok olmadı ama benim bağımlısı olduğum yayınevlerini de katsalar şu işe fena olmaz :)

   ben malala benim de gözüme çok çarptı ama nedense hiç hakkında yorum okumadığımdan mı ne almadım :) senin yorumuna göre gider alırım belki :))

   Sil